BRNO (REP TCHEQUE) Sono Centrum

DATE : 11 août 2017
HEURE : 19 h 30
ADRESSE : Brno

Jazzový maraton v Sonocentru nabídne pohled do současnosti žánru. Program zahájí domácí – kvarteto Viléma Spilky s projektem jazzových remakeů hitů populárního písničkáře Jana Nedvěda. Vystřídá je krása hudební i lidská ve ztělesnění pianistky a zpěvačky Beaty Hlavenkové a cellistky a vokalistky Doroty Barové. Toto exkluzivní spojení vzniká na objednávku Maratonu hudby. Největší hvězdy přijdou na konec – Shai Maestro trio je Brňanům dobře známo a vždy vítáno, ale fantastickou novou desku Stone Skipper ještě v Brně nezahrálo. Těšte se, bývalý spoluhráč kultovního Avishaie Cohena je ve skvělé formě skladatelské i interpretační. O nadupaný závěr se postará francouzský saxofonista Guillaume Perret, objev festivalu Colours of Ostrava před pár lety. Perret sám, obklopen krabičkami a samplery, předvede kolik skvělé hudby je schopen vyprodukovat jeden saxofonista…

https://goout.net/cs/festivaly/jazz-2017/vnvcc/+nfxjg/

Brno Music Marathon

Brno Music Marathon is a dynamically developing multi-genre festival intended for a wide audience, bringing a completely new festival concept to Brno which in the two years of its existence to date has become the largest summer music festival in Brno.
In 2018 it will take place from Thursday 9 to Sunday 12 August.
Brno Music Marathon is a key musical even in the city of Brno as part of its membership of the UNESCO Creative Cities Network in the area of music.

http://www.maratonhudby.cz/

2023 Guillaume Perret © tous droits réservés